Informatie over schooldag donderdag 8 januari.

Informatie over schooldag donderdag 8 januari.
7 jan, 2026

Het KNMI geeft voor morgen de hele dag code geel af. Ons beleid is dat bij code geel de school geopend is en de lessen doorgaan.
Wel is de kans groot dat veel leerlingen en personeelsleden morgenochtend vertraging oplopen door bijvoorbeeld gladheid. We willen iedereen voldoende tijd geven om veilig op school te kunnen komen. Daarom zullen we morgen later beginnen.
De lessen starten op donderdag 8 januari voor alle leerlingen op het derde lesuur.
De eerste twee uur vallen dus uit.
De schoolgebouwen zijn wel gewoon open om 8u, zodat wie toch al eerder aankomt in de gebouwen kan.
Mochten de adviezen van het KNMI later vandaag alsnog verslechteren, of mochten er andere oorzaken zijn waardoor de situatie verandert, dan bekijken we de situatie opnieuw. Als er daardoor andere besluiten genomen worden, laten we dat aan jullie weten.
We wensen alle leerlingen vandaag nog een hele fijne dag in de sneeuw en zien iedereen graag morgen, het derde uur!
Morgen sturen we jullie in de loop van de dag opnieuw bericht over de starttijd van vrijdag.