Overlijden Lodewijk van den Berg

Overlijden Lodewijk van den Berg

Vandaag bereikte ons het verdrietige nieuws dat Lodewijk van den Berg, de naamgever van onze school, gisteren op negentigjarige leeftijd is overleden. Ons medeleven gaat uit naar zijn familie. We zullen ons Lodewijk herinneren als een hartelijke en betrokken persoon, die vanuit Amerika en tijdens zijn bezoeken aan Nederland meeleefde met het wel en wee van onze school. Zo gaf hij invulling aan wat hij zag als de verantwoordelijkheid die past bij het zijn van ‘naamgever’ van een organisatie. Hij was er trots om dat juist te mogen zijn van een school in zijn geboortestreek. Dat bleek bij de onthulling van de naam van de school in 2018 toen hij uitsprak ‘’De jeugd heeft de toekomst’’. Die uitspraak zal ons, naast de naam van de school, aan hem blijven verbinden.